KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956782
nr 1395 6782
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 88. Olja på pannå, 16x15, yttermått inklusive ram: 23x21 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:08:43
1.500 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann